top of page

              Відео та фотозйомка.

Музичний супровід весілль, та інших урочистих подій.
 

Весілля - це безумовно складний процес, успіх якого залежить від багатьох складових, і в першу чергу, від злагодженої роботи команди підрядчиків. КОМАНДИ , я наголошую!!!

Поясню для молодят. Шановні молодята, вирішивши одружуватись, і робити гучне весілля,  у вас є декілька варіантів розвитку подій на далі:

1) найпоширеніший  - організовувати все самим, долучаючи до організації друзів, подруг , родичів, знайомих і т.д. користуючись інтернетом, та погугливши, ви знаходите собі ведучого, оформлення залу та дизайн, музичний супровід, фото , відео, авта, торти, ресторацію і бла - бла - бла. Усі ці окремі люди є підрядчиками на вашому весіллі.

2) мало поширений - ви звертаєтесь до Івент Агенції, і разом з компетентними в цих питаннях людьми, робите свято своєї мрії. Івент Агенція теж винаймає підрядчиків, і виступає гарантом того, що всі підрядчики відпрацюють сумлінно та якісно, і головне як одна команда!!!!!!! що відобразиться на загальному настрою свята.

До речі, як показує практика, у першому випадку, молодята витрачають більше коштів, хоча переслідували мету заощадити, та що найголовніше - дорогоцінного часу !!! 

                                                                                 Тут Ви можете замовити команду,оминувши витрати за посередництво агенцій!!!

 

bottom of page